1980 yılında satış pazarlama faaliyetleri ile başlayan ticari hayatımız, 1987 yılında gelişerek üretim alanında da oluşum göstermiştir. Soğutma sistemleri hakkındaki tecrübesini üretimle birleştiren firmamız, 1989 yılında endüstriyel soğutma sistemleri imalatına da adım atmıştır. İmalat yelpazesine, zaman içerisinde farklı ürünlerin imalatını ve satış pazarlama ağını da  ekleyerek, 1997 yılında 3000 m²'lik   kapalı üretim alanı ile hizmet vermeye devam etmiştir.
 
İlerleyen teknoloji sayesinde; entegre üretim sistemlerini, sürekli iyileştirme anlayışımızla birleştirip, 2011 yılında kapalı üretim alanımızı 12000 m² 'ye  çıkararak, kaliteli ve güvenilir ürünler imal etmeye devam ettik.
 
Samsun Mutfak Sanayi olarak biz çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Sektörümüze uygun teknolojik yöntem ve standartlar kullanarak, profesyonel çözümler sunmanın başarının anahtarı olduğunu biliyoruz. Yurt içi ve dünyadaki yenilikleri yakından takip ediyor, bizi tercih eden müşterilerimizle, çalışanlarımızla ilerlemenin haklı gururunu yaşıyoruz