KURUMSAL

Hakkımızda

1980 yılında satış pazarlama faaliyetleri ile başlayan ticari hayatımız , 1987 yılında gelişerek üretim alanın da oluşum göstermiştir.Soğutma sistemleri hakkındaki tecrübesini üretimle birleştiren firmamız , 1989 yılında endüstriyel soğutma sistemleri imalatına da adım atmıştır. İmalat yelpazesine , zaman içerisinde farklı ürünlerin imalatını ve satış pazarlama ağınıda ekleyerek , 1997 yılında 3000 m2 lik kapalı üretim alanı ile hizmet vermeye devam etmiştir.

 İlerleyen teknoloji sayesinde ; entegre üretim sistemlerini , sürekli iyileştirme anlayışımızla birleştirip 2010 yılında kapalı üretim alanımızı 10000 m2'ye çıkararak , kaliteli ve güvenilir ürünler imal etmeye devam ettik.

 Samsun Mutfak Sanayi olarak biz çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Sektörümüze uygun teknolojik yöntem ve standartlar kullanarak , profesyonel çözümler sunmanın başarının anahtarı olduğunu biliyoruz. Yurtiçi ve dünyadaki yenilikleri yakından takip ediyor , bizi tercih eden müşterilerimizle , çalışanlarımızla ilerlemenin haklı gururunu yaşıyoruz...